DÁRKY

Mnohdy člověk přemýšlí co by někomu mohl darovat k jeho narozeninám, jmeninám či při příležitosti jiných životních a pracovních příležitostech a přito jej nic nenapadá. Pro tuto příležitost jsme připravili pro Vás možnost si objednat pro své blízké DÁREK, kterým jej můžete potěšit i překvapit.

V tuto chvíli je možné například zaregistrovat dotyčného do BALITA KLUBU, tak aby se o tom nedozvěděl a potom mu jako dárek předat již hotovou BALITA KARTU, která může být v naprosto originálním vyhotovení, pokud zašlete k výrobě této karty i unikátní fotografii pozadí karty. Registrace do BALITA KLUBU je k dispozici ON-LINE v odkazu "REGISTRACE JAKO DÁREK".

Další z možností jak někoho obdarovat, je obdarovat jej DÁRKOVÝM POUKAZEM. Rovněž tento dárkový poukaz můžete objednat ON-LINE v odkazu "DÁRKOVÉ POUKAZY", kde si budete moci vybrat mezi několika typy DÁRKOVÝCH POUKAZŮ. Jedním typem je dárek ve formě finančního darkového poukazu, ke kterému navíc dostanete bonus 20% navíc ZDARMA. Když si objednáte třeba dárkový kupón v hodnotě 500,- Kč, tak mi Vám přidáme 20% a kupón vystavíme na částku 600,- Kč. Rovněž vzhled kupónů může mít naprosto originální vzhled - stačí jen zaslat vaše představy, či fotografie, které máme pro výrobu kupónu použít a je to. Rovněž je možné objednat slevové kupóny a to jak pro své blízké, či pro celé skupiny, popřípadě pro své zaměstnance. Více naleznete v odkazu "DÁRKOVÉ POÚKAZY"

Máme ještě mnoho nápadů na originální dárky, na jejichž nabídce usilovně pracujeme.

 

podpis
Radek Šenkyřík 2017