23.2.2017 DOBRÉ ZPRÁVY

Mám pro Vás několik skvělých zpráv! 

Vážení členové BALITA KLUBU!

Mám pro Vás několik skvělých zpráv!

Začali jsme spolupracovat se společností SAZKA a.s. a na BALITĚ se v tuto chvíli nachází již funkční terminál SAZKY, kde si milovníci drobného hazardu mohou vsadit různé číselné hry, popřípadě si koupit nějaký ten stírací los. Terminál rovněž umožňuje zprostředkovávat mnoho dalších služeb, jako je dobíjení předplacených telefonních čísel, platby různých faktur, můžete si koupit i kartu SAZKA MOBIL a spousty dalších služeb. Více informací naleznete na www.sazka.cz .

Další skvělou zprávou je, že již DNES (23.2.2017) přecházíme na nový systém BALITA KLUBU a všichni členové začínají získávat BALITA GROŠE! Bližšími informace o celém systému, Vás budu postupně zásobovat. V tuto chvíli získáte za každých utracených 100,- Kč na BALITĚ 100 BG (BALITA GROŠŮ). O ostatních akcích spojených se získáváním BG Vás budu postupně informovat.

A třetí skvělou zprávou je to, že od dneška (23.2.2017) při útratě nad 300,- Kč na jednu BALITA KARTU dostanete ZDARMA tiket, na kterém můžete vyhrát až 2 x 50.000,- Kč a spousty dalších cen a zda jste vyhráli, si můžete zkontrolovat ještě před odchodem z restaurace! Tato akce trvá do konce měsíce února!

S pozdravem Radek Šenkyřík a Váš BALITA KLUB  ….když chcete něco navíc!