4.4.2017 STAV BALITA GROŠŮ

Informace o BALITA GROŠÍCH, jak zjistik kolik jich mám atd.

 

Přeji Vám členové BALITA KLUBU příjemný a krásný den!

V BALITA KLUBU proběhly změny a začali jste sbírat BALITA GROŠE. Mnozí z Vás jsou již velice nedočkavý a rádi by věděli kolik těch BALITA GROŠŮ v tuto chvíli vlastně mají, což je samozřejmě pochopitelné.

Chtěl bych Vám tedy napsat jak to tedy je. Je to tedy takto. Každý měsíc provedu uzávěrku všech BALITA KARET a podle jednotlivých útrat budou k jednotlivým BALITA KARTÁM přičteny BALITA GROŠE. Dále se přičtou BALITA GROŠE dle vyhlášených akcí. Například v měsíci březnu získalo 12 BALITA KARET bonus 1.000,- BALITA GROŠŮ za prvních 12 nejvyšších útrat za měsíc. Poté se BALITA GROŠE sečtou a v budoucnu se od nich odečtou použité (utracené) BALITA GROŠE z čehož vznikne aktuální stav BALITA GROŠŮ, které budete mít k dispozici. V tuto chvíli zjistíte stav svých BALITA GROŠŮ na tomto odkazu: >> STAV BALITA GROŠŮ << . Zde si stáhnete soubor PDF a dle čísla Vaší BALITA KARTY zjistíte aktuální stav svých BALITA GROŠŮ. Postupem času budou tyto informace k mání na internetových stránkách restaurace BALITA, na Facebooku, ale později i ve Vašich účtech v BALITA SHOPU, kde budete moci své BALITA GROŠE utrácet.

BALITA SHOP v tuto chvíli ještě není dostupný, ale již to nebude trvat dlouho a spustíme jej pro Vás! O jeho spuštění a fungování Vás budeme včas informovat.  V tuto chvíli tedy můžete zjistit stav vašich BALITA GROŠŮ, ale ještě s nimi nemůžete disponovat, což se však brzy změní!

S pozdravem Radek Šenkyřík

Stav BALITA GROŠŮ můžete zjistit zadáním následujícího odkazu do prohlížeče: http://www.balita.cz/STAV_GROSU/STAVBG.pdf