Jak se stát členem Balita Klubu

Pokud jste si prošli tyto stránky, či jste navštívili naši restauraci, nebo se k Vám dostal nějaký letáček čí kupón a chtěli by jste se stát členy BALITA KLUBU, jelikož jste zjistili, že členství v BALITA KLUBU je určitě výhodné, už jen k vůli nižší ceně jídel, pizz a nápojů. Členové BALITA KLUBU však mají mnohem a mnohem více výhod. Mezi výhody patří například i to, že každý člen má možnost losovat v losovacím harapaku Pazůra BALITY a vylosovat si i 80 % slevu na všechno. Členové BALITA KLUBU jsou pravidelně zvýhoďnováni dalšími slevami v rámci týdenních akcí. Členům BALITA KLUBU se sčítá jejich útrata, za což získavají takzvané BALITA BONUS BODY, které mohou následně měnit za služby, zboží či jiné výhody. Členové BALITA KLUBU dostávají od nás dárky na narozeniny a svátky. Prostě členové BALITA KLUBU dostávají mnohem více.

Pokud Vás to všechno zaujalo a chtěli by jste se stát členy BALITA KLUBU, pak nejjednodušším řešením je osobní návštěva restaurace a pizzerie BALITA, kde můžete provést ihned registraci a ihned můžete využívat výhod člena BALITA KLUBU. Další možností je, že si z těchto stránek stáhnete přihlášku, kterou si vytisknete a vyplníte, objednáte si jídlo na rozvoz a zároveň obsluze či rozvozci při objednávce sdělíte, že chcete vstoupit do BALITA KLUBU a máte vyplněnou přihlášku, tak již od této chvíle můžete využívat všech výhod člena BALITA KLUBU. Rozvozce Vám doveze Vaši objednávku, vyzvedne vyplněnou přihlášku a poplatek 60,- Kč (jednorázový) ná výrobu elektronické BALITA KARTY a vydáme Vám dočasnou BALITA KARTU, platnou do vydání Vaší nové elektronické BALITA KARTY.
Můžete také využít možnosti ON-LINE REGISTRACE DO BALITA KLUBU, kde vyplníte REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ a jednoduše se tak stát členy BALITA KLUBU. ON-LINE REGISTRACI NALEZNETE ZDE!

Níže také naleznete přihlášku a všeobecné smluvní podmínky BALITA KLUBU ke stažení a také vzory vzhledu elektronických BALITA KARET.

pdf ico
Přihláška do Balita Klubu

pdf ico
Všeobecné smluvní podmínky Balita Klubu

pdf ico
Vzory elektronických Balita Karet