Revoluční změny v BK 2017

REVOLUČNÍ ZMĚNY VE FUNGOVÁNÍ BALITA KLUBU

    Když jsme 26.8.2008 spouštěli projekt, který jsme nazvali BALITA KLUB, chtěli jsme tímto počinem oddělit stálé hosty od ostatních, kteří jen projíždějí občas okolo. Stálý host, někdy také nazývaný ŠTAMGAST, je pro nás něco jako poklad, o který je potřeba se co nejlépe starat. BALITA KLUB měl zabezpečit, mimo jiné, aby stálý host měl vždy něco navíc, což si myslím, že se nám od počátku dařilo a daří až dodnes. Dnes po skoro 9 letech fungování BALITA KLUBU můžeme říct, že to byl dobrý nápad a chtěli bychom tento projekt dále rozvíjet, tak aby si naši stálí hosté nadále užívali našich služeb.

   Proto jsme podrobili fungování BALITA KLUBU podrobné analýze a zjistili jsme, že jsou nutné veliké změny, protože tak jak funguje BALITA KLUB dnes se nám přestává líbit, jelikož trošku opouští původní myšlenku, kvůli které byl založen a to zejména zvýhodnění stálých hostů. Bohužel jako u všech věcí, se vždy mezi lidmi najdou takový, kteří si vše přeberou po svém a začnou systém zneužívat. Stejně tak je to i u některých členů BALITA KLUBU. Někteří například celý rok nechodí a pak přijdou jen, když mají narozeniny nebo svátek a využijí pouze zcela zvýhodněného menu a pak je zase rok nevidíme a tak to dělají každý rok. Takový to host podle nás není stálým hostem. Naproti tomu jsou členové BALITA KLUBU, kteří chodí na BALITU téměř denně a oproti těm prvním zmíněným nemají v podstatě žádnou výhodu navíc, což není dobře. Je rovněž několik členů BALITA KLUBU, kteří nechtějí dostávat ani e-mailové zprávy a ani SMS z klubu, protože je velice obtěžují, kdy já osobně si myslím, že když občas přijde SMS nebo email, není pro nikoho tak strašně obtěžující a když takovou zprávu nechci číst, tak ji prostě smažu, nicméně někteří s tím mají velký problém, ale výhody chtějí čerpat v plné výši, s čímž máme zase problém my, protože pokud bychom chtěli udělat pouze nějaký slevový systém, kterých je na trhu stovky a každý z Vás má jistě v peněžence nějakou slevovou kartičku, tak bychom udělali slevový systém, ale to jsme nikdy nechtěli. Chtěli jsme pracovat s konkrétními lidmi, kteří k nám pravidelně chodí. Našli bychom ještě spoustu dalších způsobů jak dnes někteří členové BALITA KLUBU náš systém více, či méně zneužívají, ale nechceme Vás obtěžovat zbytečným popisováním různých nešvarů, protože těch z Vás, kteří jsou skutečnými stálými hosty je mnohem, ale mnohem více a proto bychom Vám rádi napsali, to co je pro Vás daleko příjemnější a to je to, jaké novinky pro Vás chystáme.VŠECHNY_PŘEDNÍ_M.jpg

    Začneme tedy tím, že STARÝ BALITA vydal vlastní měnu a to BALITA GROŠE. Tato měna bude základem pro zlepšení fungování BALITA KLUBU a hlavně se stane základem pro daleko spravedlivější a účinnější odměňování všech členů BALITA KLUBU, kteří jsou našimi stálými hosty a zároveň eliminuje různé lumpárny. Takže se jistě ptáte jak takové BALITA GROŠE vypadají a kde je vezmete a co si za ně pořídíte. Vše Vám zkusím podrobně popsat, každopádně první BALITA GROŠE získáte tím, že nám na tento můj dopis odpovíte. Každou odpověď odměníme Vašimi prvními BALITA GROŠI, které Vám připíšeme na Vaše BALITA KONTO.

    Nyní k vlastnímu systému fungování. V první řadě změníme základní ceny pro členy BALITA KLUBU a to jak v jídelních, tak i v nápojových lístcích a to tak, že zmenšíme rozdíl, mezi základní cenou a cenou pro členy BALITA KLUBU a to na 3%, takže jistá sleva pro všechny členy BALITA KLUBU bude 3%. Což se může zdát na první pohled jako podraz na poctivé členy BALITA KLUBU, ale není to tak. Tato změna totiž postihne zejména ty, kteří nechtějí dostávat a ani číst naše email a SMS zprávy a BALITA KLUB se pro ně stane pouze slevovým systémem. Dostanou totiž pouze tuto 3 % slevu a tím to pro ně skončí. Ti ostatní totiž každý měsíc obdrží dalších 7% slevu ve formě BALITA GROŠŮ a to z celkové výše útraty utracené v restauraci BALITA a informaci o získaných BALITA GROŠÍCH. Další BALITA GROŠE každý stálý host bude získávat hned několika způsoby. Tím hlavním způsobem bude již zmíněná odměna za útratu, kterou v restauraci BALITA utratí a bude eliminovat rozdíl mezi původní okamžitou slevou, která byla cca 10%. Další BALITA GROŠE získáte za každou návštěvu restaurace BALITA. Další BALITA GROŠE získáte za výši celkové útraty, čím vyšší útrata tím větší následný bonus. Dále budeme vyhlašovat spoustu soutěží, ve kterých budete moci získávat další a další BALITA GROŠE. Například celoroční soutěž O NEJLEPŠÍHO ČLENA BALITA KLUBU Z NEJVĚTŠÍ ÚTRATOU ZA ROK, O NEJČETNĚJŠÍHO NÁVŠTĚVNÍKA RESTAURACE BALITA a různé měsíční akce například O NEJVYŠŠÍ MĚSÍČNÍ ÚTRATU, O NEJVĚTŠÍ ÚČAST NA SPECIÁLNÍCH AKCÍCH a podobně, takže se BALITA GROŠE jen posypou a to s přímou závislostí na počtu návštěv, výši útraty a účasti v různých soutěžích. Takže ten kdo chodí téměř každý den, na tom bude daleko lépe než ten, který přijde jednou za rok. Navíc bude možné s BALITA GROŠI obchodovat.

    Teď už jen zbývá vysvětlit, co budete dělat s tou spoustou BALITA GROŠŮ, které získáte? Je to úplně jednoduché. Za své BALITA GROŠE si následně budete moci nakoupit to co budete chtít. V tuto chvíli totiž dokončujeme internetový obchod, kde budete moci své BALITA GROŠE rozhýřit. Budete si moci za ně pořídit téměř vše z  produkce restaurace BALITA, budete si moci nakoupit naše ultra zvýhodněné nabídky, ale také to co pro Vás budeme schopni sehnat za ceny, které nikde jinde nedostanete. Budete si moci pořídit různé věci, či služby partnerů BALITA KLUBU a to opět za ceny, které nikde jinde nedostanete. K dispozici Vám dáme možnost zakoupení různých dárků, upomínkových předmětů a speciálních dobrot, které sami vyrábíme a prodáváme pod naší značkou. Budete si moci pořídit a nebo zlevnit mnoho našich služeb a nebo služeb partnerů, které jsme pro Vás připravili. Prostě nabídka bude opravdu velice rozmanitá a zajímavá, navíc za některé Vaše nákupy, opět získáte další BALITA GROŠE. Bude tedy záležet pouze na Vás za co své BALITA GROŠE utratíte.

    Nechci Vás nyní obtěžovat přesnými pravidly a podobnými záležitostmi, které s fungováním nového systému budou spojeny, protože o tom se vždy včas dozvíte. Chtěli jsme jen, aby jste věděli, že jste pro nás stále nejdůležitějšími lidmi a že se budeme všemožně snažit, aby jste do restaurace BALITA chodili rádi a aby nový systém fungování BALITA KLUBU pro Vás přinesl spoustu nových nabídek, vylepšení a bonusů a aby Vás BALITA KLUB prostě bavil, protože i nadále se chceme držet našeho hesla: …… KDYŽ CHCETE NĚCO NAVÍC!

S POZDRAVEM RADEK ŠENKYŘÍK A CELÝ TÝM RESTAURACE BALITA

8.2.2017