Jak se stát členem klubu

Pokud jste si prošli tyto stránky, navštívili naši restauraci nebo se k Vám dostal nějaký letáček čí kupón a chtěli byste se stát členy Balita klubu, jelikož jste zjistili, že členství v BALITA KLUBU je určitě výhodné, už jen kvůli nižší ceně jídel, pizz a nápojů.

Členové Balita klubu však mají mnohem a mnohem více výhod. Mezi výhody patří například i to, že každý člen má možnost losovat v losovacím harapaku Pazůra Bality a vylosovat si 80% slevu na všechno. Členové Balita klubu jsou pravidelně zvýhoďnováni dalšími slevami v rámci týdenních akcí. Členům BALITA KLUBU se sčítá jejich útrata, za což získavají takzvané BALITA GROŠE, které mohou následně měnit za služby, zboží či jiné výhody. Členové klubu od nás také dostávají dárky na narozeniny a svátky. Prostě - členové Balita klubu dostávají mnohem více.

Pokud Vás to zaujalo a chtěli byste se stát členy Balita klubu, pak nejjednodušším řešením je osobní návštěva restaurace a pizzerie Balita, kde můžete provést registraci a ihned můžete využívat výhod člena klubu. Další možností je pak klubová online registrace na našich stránkách.

Jednorázový poplatek za výrobu elektronické Balita karty je 60,- Kč.